Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» продовжує розширяти свою присутність в Харкові

  «Інвітро» відкрила у Харкові шостий медичний офіс. 

  Відтепер послуги з сучасної діагностики доступні харків’янам і за адресою вул. Котляра, 12. А це — понад 500 видів загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, зроблених на інноваційному лабораторному обладнанні від виробників Швейцарії, США, Японії, Німеччини та ін., з використанням лише оригінальних сертифікованих реагентів. Безкоштовна онлайн-консультація лікаря за результатами аналізів, більшість з яких, завдяки продуманій логістиці, готові протягом одного робочого дня. Можливість здати аналізи вдома, скориставшись зручним та безпечним сервісом виклику медичної бригади. 

  І в новому відділенні «Інвітро» пацієнти також можуть пройти комплексне обстеження серцево-судинної системи, зробивши, окрім медичних аналізів, ЕКГ. 

  Медичний офіс на Котляра, 12 працює без вихідних: з понеділка по п’ятницю — з 07:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00. 

  «Інвітро» гарантує пацієнтам найвищу якість медичного сервісу як у відділеннях лабораторії, так і при взятті біоматеріалу вдома у пацієнта. Одноразові вакуумні системи роблять процедури максимально швидкими та безпечними (і в «Інвітро» безкоштовно можна взяти вакуумні пробірки й для аналізів сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати досліджень проходять подвійне (медичне та технологічне) підтвердження, а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Детально про послуги,  акційні пропозиції та додаткові сервіси «Інвітро» можна дізнатися за телефоном гарячої лінії:  0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Сьогодні «Інвітро» — це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору