Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» продовжує розширяти свою присутність у м. Дніпро

  Новий медичний офіс Незалежної лабораторії «Інвітро» відкрився на вул. Панікахі, 75/8.

  Весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів, ЕКГ та зручний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта стали ще доступнішими мешканцям житлового масиву «Тополя – 3».  
  Для зручності пацієнтів нове відділення «Інвітро» працює без вихідних: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00.
  Дістатися медичного офісу на вул. Панікахі, 75/8 зручно громадським транспортом з різних районів Дніпра: автобусами № 101 а та 107, тролейбусами № 11, 16 та 19, маршрутними таксі № 18, 20, 40, 55, 73, 91, 100, 106, 109 та 155. 

  Детально про послуги та акції «Інвітро» можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Своїм пацієнтам «Інвітро» гарантує найвищу якість медичного сервісу. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (у відділеннях «Інвітро» можна безкоштовно взяти вакуумні пробірки і для аналіза сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне (медичне та технологічне) підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору