Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Нове відділення «Інвітро» в Дніпрі

  На житловому масиві «Червоний Камінь» у м. Дніпро відкрився новий медичний офіс «Інвітро»

  Відділення розташоване за адресою: вул. Набережна Заводська, 97 а — на «червоній лінії»  однієї з основних транспортних артерій району. 

  Дістатися нового медичного офісу зручно міським транспортом: автобусами № 95, 95 а та 121, тролейбусом № 2, маршрутними таксі № 9, 39, 40, 92, 111, 141 та 156. 

  Пацієнти відділення на вул. Набережна Заводська, 97-А  можуть отримати весь комплекс загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів та зробити електрокардіограму. За телефоном 0 (800) 302-200 також можна викликати медичну бригаду додому. 

  Новий медичний офіс працює за зручним графіком, без вихідних: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00. 

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  «Інвітро» гарантує пацієнтам якість медичного сервісу та точність досліджень. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними, а маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Дослідження проводяться на інноваційному обладнанні від провідних виробників США, Швейцарії, Японії, Німеччини та ін., з використанням тільки оригінальних сертифікованих реагентів. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору