Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» підкрила п’яте відділення у Вінниці

  Лабораторія «Інвітро» відкрила п’ятий медичний офіс у м. Вінниця, на вул. Замостянській, 30.

  Понад 500 видів загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень з безкоштовною консультацією лікаря за результатами аналізів, а також зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому відтепер доступний мешканцям центру лівого берега Південного Буга. На Замостянській, 30 пацієнти також зможуть пройти комплексне обстеження серцево-судинної системи, зробивши, окрім медичних аналізів, ЕКГ. 

  Нове відділення працює за зручним графіком: з понеділка по п’ятницю — з 7:00 до 16:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, неділя — вихідний. Та має зручне розташування. Дістатися медичного офісу «Інвітро» на Замостянській, 30 можна громадським транспортом до зупинки «площа Перемоги»: автобусами № 5, 4, 10, 19, 24  та 17 Б, тролейбусами № 4, 6 та 12, трамваями № 1, 5, 11 та 14, маршрутними таксі № 3 А, 8 Б, 22 А, 23 А та 29 А.

  Лабораторія «Інвітро» завжди пропонує своїм пацієнтам вигідні акції. Протягом місяця з моменту відкриття у новому медичному офісі на Замостянській, 30 діє 20%-ва знижка на медичні аналізи. Про інші акційні пропозиції «Інвітро» можна дізнатися на сайті www.invitro.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800  302 200 (безкоштовно на території України).

  Незалежна лабораторія «Інвітро» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

  Своїм пацієнтам «Інвітро» гарантує найвищу якість медичного сервісу. Взяття біоматеріалу здійснюється за допомогою одноразових вакуумних систем, що робить процедури максимально швидкими та безпечними (у відділеннях «Інвітро» можна безкоштовно взяти вакуумні пробірки і для аналіза сечі). Маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами виключає можливість переплутати зразки. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне (медичне та технологічне) підтвердження,  а отримати їх можна у зручний для клієнта спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.invitro.ua або безпосередньо у медичному офісі.

  Сьогодні «Інвітро» — більше ніж лабораторія. Це комплексні медичні послуги: апаратна діагностика —  УЗД та ЕКГ; прийом лікаря-терапевта та вузьких спеціалістів — акушера-гінеколога, невропатолога, кардіолога; сестринські послуги — внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці під наглядом лікаря; зручний та безпечний сервіс виклику медичної бригади додому до пацієнта. 

  Вгору