Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  «Інвітро» запустила акцію для оцінки ризику серцево-судинних захворювань

  З 16 січня по 15 березня 2022 р. «Інвітро» проводить акцію «Перевірка на міцність», яка дає можливість пройти комплексне лабораторне обстеження для профілактики серцево-судинних захворювань за спеціальною ціною — всього за 850 грн замість 1070.

  Серцево-судинні захворювання (ССЗ) залишаються однією з найрозповсюдженіших причин смертності в світі. За оцінками ВООЗ, за рік від ССЗ вмирає близька 18 млн. людей — це понад 30% від загального показника смертності. І більше 80% з них — результат серцевого нападу та інсульту.

  Пандемія COVID-19 зробила ризики серцево-судинних захворювань ще більш сильними. Навіть здорове серце може бути уражено або безпосередньо вірусом, який проникає всередину серцевого м’язу та викликає в ньому запальний процес, або імунними реакціями організму. Коронавірусна інфекція супроводжується ризиком утворення тромбів, і якщо до хвороби пацієнт вже мав проблеми з судинами, одним з наслідків CОVID-19 для нього може стати виникнення ділянок з порушеннями кровообігу — ішемії серцевого м’язу.

  Основна причина розвитку ССЗ – порушення жирового (ліпідного) обміну, фактор ризику розвитку атеросклерозу судин. Комплексне обстеження «Перевірка на міцність» включає визначення:

  • ліпопротеїнів різних фракцій для оцінки стану ліпидного обміну;
  • показники згортання крові для оцінки ризику тромбоутворення;
  • параметрів водно-електролітного балансу: калій, натрій, хлор, які відносяться до основних електролітів організму та беруть участь у регуляції серцевого ритму;
  • рівень С-реактивного білка – додатковий маркер ризику ССЗ, який відображує ступінь запального процесу в стінках судин.

  «Перевірка на міцність» — комплекс з 9 показників:

  Який з 16 січня по 15 березня можна зробити всього за 850 грн замість 1070.

  Взяття біоматеріалу – 30 грн.

  Деталі акції уточнюйте за тел.: 0 (800) 302-200. 

  З понеділка по п’ятницу гаряча лінія контакт-центру працює з 7:00 до 20:00, в суботу — з 8:00 до 14:00, у неділю — з 8:00 до 12:00.

  Вгору