Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).

  Записуйтесь на ПЛР-тестування за допомогою онлайн-анкети, за тел. 0-800-50-90-90, а також за адресою найближчого до вас медичного офісу ІНВІТРО. ПЛР-тестування також доступне за викликом медбригади ІНВІТРО додому (послуга «Служба виїзду на дім») у наступних містах: Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Черкаси, Миргород, Херсон, Кременчук, Кам'янське, Полтава, Біла Церква, Чернігів, Бердичів, Конотоп, Умань, Вінниця.
  ×

  Вакансії

  IНВIТРО - міжнародна приватна медична компанія, що спеціалізується на лабораторної діагностики та надання інших медичних послуг.

  IНВIТРО проводить відповідальну політику щодо своїх працівників, яка полягає не тільки в строгому дотриманні всіх норм трудового законодавства, а й в постійному поліпшенні умов праці, підтримці гідного рівня оплати, підвищення рівня кваліфікації, створення позитивної, доброзичливої атмосфери.

  Професійна команда - основа успіху лабораторії ІНВІТРО.

  Турбота про колектив (кваліфікація співробітників, мотивація, професійний і кар'єрний розвиток) – одне з головних завдань компанії.

  Головною цінністю ІНВІТРО є співробітники, здатні розвивати компанію і вдосконалюватися разом з нею. Тільки за рахунок відносин, заснованих на взаємоповазі, порядності і партнерстві можливе створення команди однодумців. В ІНВІТРО - висококваліфіковані фахівці, лабораторія піклується про те, щоб рівень знань і професійних навичок персоналу постійно підвищувався .

  Співробітники компанії офіційно оформлюються і отримують офіційну заробітну платню. П'ятиденний робочий тиждень з 2 вихідними днями (у черговому режимі: в медичних офісах робоча субота, в лабораторії - субота / неділя). Повний соціальний пакет відповідно до чинного законодавства. 

  Турбота про колектив (кваліфікація персоналу, мотивація, професійний ріст) - пріоритетне завдання компанії. Успішно реалізуються програми індивідуального та корпоративного навчання, особистісного росту співробітників, а також розвитку управлінських навичок. 

  Ми пропонуємо Вам приєднатися до нашої команди!

  У зв'язку з розвитком компанії «Незалежна лабораторія ІНВІТРО» - нам потрібні:

  Дякуємо Вам за увагу до нашої компанії. Якщо Вас зацікавила будь-яка вакансія по офісам (Україна), то Ви можете:

  • зателефонувати нам за тел. ( 067 ) 568-73-25 (будні: з 9.00 до 18.00);
  • написати нам електронною поштою (у полі "Тема" листа просимо вказати позицію, на яку Ви претендуєте )

   Надіслати резюме »»

  Якщо у Вас немає резюме, Ви можете завантажити і заповнити анкету претендента. Ваше резюме обов'язково буде розглянуто найближчим часом. Для отримання більш докладної інформації або призначення часу співбесіди ми зв'яжемося з Вами по e - mail або телефону.

  Актуальні вакансії для лікарів

  Всі вакансії
  Медична сестра, акушерка
  г. Дніпро

  Вимоги: середньо-спеціальна медична освіта (категорія), впевнене володіння технікою в / в взяття крові, взяття іншого первинно

  Докладнiше
  Регіональний менеджер з продажу
  г. Дніпро

  Вимоги: обов'язковий досвід роботи в прямих продажах ТА або СВ (дистрибуція) не менше 2х років (торг. представник, супервайзер

  Докладнiше
  Менеджер з продажу (медичний представник)
  г. Дніпро

  Вимоги: вища освіта (бажано медична), досвід успішних прямих продажів і ведення переговорів, знання ринку медичних послуг і ме

  Докладнiше
  Вгору