Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Суміш алергенів трави: колосок запашний, жито багаторічне, тимофіївка, жито культивоване; бухарнік шерстистий (GP3; SweetVernal Grass , Perennial Rye Grass, Timothy Grass , Cultivated Rye Grass, Velvet Grass , IgE)

  Описання
  Досліджуваний матеріал Сироватка крові

  Визначення сумарних специфічних IgE до алергенів трав (колосок запашний, жито багаторічне, тимофіївка, жито культивоване, бухарнік шерстистий). Колосок запашний ( Anthoxanitum odoratum L.) - багаторічна трав'яниста рослина, цвіте в травні - червні , використовують в гомеопатії. Містить запашну речовину- кумарин( аромат гіркого мигдалю). Запашний колосок використовують для виробництва вермуту і ароматизації тютюну. Рослина входить до складу трав'яних чаїв. Жито багаторічне - коштовна кормова рослина. Швидко відростає навесні і після скошування в літню пору. У дикому стані зустрічається в гірських районах Передкавказзя і Західного Закавказзя. Тимофіївка лучна - багаторічна злакова трава. Висівають в суміші з конюшиною, люцерною посівною або бобовими рослинами. Нерідко використовують також для покриття газонів. Бухарнік шерстистий ( Holcus lanatus ) - плотнокустова рослина з двохквітковими колосками. Пилок всіх цих рослин може бути причиною полінозу в літній період - з початку червня до кінця липня. Цей пилок має складний антигенний склад і містить до 7 антигенів. Ці антигени є також в стеблах і в листках. У пилку є фактор проникності, який, при попаданні пилку або пилу з сухих рослин восени на слизову носа, сприяє проникненню антигенів через епітелій і запускає алергічну реакцію. Поліноз (лат. « Pollen » - пилок) проявляється свербіжем в куточках очей, сльозотечею , набряком повік, світлобоязню. Виникають також свербіж і закладеність носа, багаторазове чхання; потім приєднується нападоподібний кашель, першіння в горлі, утруднене дихання. Поліноз (від pollen - пилок) може проявлятися у вигляді дерматиту, набряку Квінке , кропив'янки. Деякі хворі під час загострення захворювання відчувають слабкість, головний біль, сонливість, швидку стомлюваність. При полінозі не підвищується температура, тривалість загострення залежить від цвітіння алергенів. Погіршення стану частіше виникає на природі, особливо в спекотну суху вітряну погоду через збільшення концентрації пилку в повітрі. Краще стає в похмуру і дощову погоду. Характерна повторюваність проявів симптомів в кожен наступний сезон і в одні й ті ж терміни. У людей з алергією на пилок злакових трав можлива перехресна алергія на арахіс і продукти з сої.

  Підготовка

  Взяття крові потрібно проводити не раніше ніж через 4 години після останнього прийому їжі. Дослідження небажано проводити під час застосування глюкокортикоїдів (слід проконсультуватися з лікарем щодо доцільності скасування препарату). Антигістамінні препарати не впливають на результат.

  Важливо! Не слід проводити дослідження під час застосування біотину. Висока концентрація біотину в зразку може привести до інтерференції (помилкове заниження). Доцільно скасувати прийом біотину за 2 дні до дослідження.

  Показання

  Діагностика алергічних захворювань (бронхіальна астма, полінози, атопічний дерматит, екзема, харчова алергія, лікарська алергія, респіраторні алергози ) в наступних випадках:

  • ранній дитячий вік (шкірні проби можна робити тільки дітям старше 5 років);
  • високий ступінь сенсибілізації пацієнта, коли можливий розвиток анафілактичного шоку;
  • безперервно рецидивуючий перебіг захворювання без періодів ремісії ;
  • неможливість скасування антигістамінних препаратів, які можуть вплинути на результати проб пацієнта;
  • полівалентна сенсибілізація, коли немає можливості провести тестування in vivo відразу з усіма передбачуваними алергенами в обмежені строки дослідження ;
  • низька реактивність шкіри, зокрема, у осіб раннього дитячого віку;
  • уртикарний дермографізм;
  • гостра фаза захворювання і, зокрема, ураження шкірних покривів;
  • «псевдопозитивний або псевдонегативний результат при шкірному тестуванні»

  Інтерпретація результатів

  Інтерпретація результатів дослідження містить інформацію для лікаря і не є діагнозом. Інформацію з цього розділу не можна використовувати для самодіагностики і самолікування. Точний діагноз ставить лікар, використовуючи як результати цього обстеження, так і потрібну інформацію з інших джерел: анамнезу, результатів інших обстежень і так далі.

  Одиниці виміру в лабораторії ИНВИТРО: kU / L.

  Коментар до отриманого результату в kU / L містить вказівку на клас, відповідний класифікації шкірних проб і інтерпретацію результату по таблиці відповідностей:

  Концентрація специфічного IgЕ , kU / L

  Клас

  Інтерпретація результату

  < 0,35

  0

  Негативний - НОРМА

  0,35 - 0,69

  I

  Неоднозначний, часто без клінічних проявів

  0,70 - 3,49

  II

  Слабо позитивний

   

   

   

  3,50 - 17,49

  III

  Позитивний, з вираженими клінічними проявами

  17,50 - 52,49

  IV

  52,50 - 99,99

  V

  > 100

  VI


  Референсні значення: < 0,35 kU / L
  (відповідають класу 0, інтерпретація - негативно).

  Підвищення рівня:

  1)алергічні захворювання;
  2)полінози (пилкова алергія)
  3)бонхіальная астма;
  4)респіраторні алергози (риніти, синусити, ларингіти, трахеїти, бронхіти, пневмонії, альвеоліти );
  5)ангіоневротичний набряк Квінке ;
  6)кропивниця;
  7)алергічний кон'юнктивіт.

  Артикул: 601
  Цiна: 170 грн.
  Взяття крові із вени:
  + 30 грн.
  Разом: 200 грн.
  Здати аналіз «Суміш алергенів трави: колосок запашний, жито багаторічне, тимофіївка, жито культивоване; бухарнік шерстистий (GP3; SweetVernal Grass , Perennial Rye Grass, Timothy Grass , Cultivated Rye Grass, Velvet Grass , IgE)» ви можете у Дніпрі та інших містах України. Зверніть увагу, що ціна аналізу, вартість процедури взяття біоматеріалу, методи та терміни виконання досліджень в регіональних медичних офісах можуть відрізнятись.
  Вгору