Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Суміш алергенів (пилок) трав (IgE, загальна відповідь по суміші GP1): грястиця збірна (G3), вівсяниця лучна (G4), райграс багаторічний (G5), тимофіївка лучна (G6), тонконіг (G8)

  Описання
  Досліджуваний матеріал Сироватка крові

  Визначення сумарних специфічних IgE до алергенів трав (грястиця збірна, костриця лучна, жито багаторічне, тимофіївка, тонконіг лучний). Грястиця збірна – багаторічна лікарська (поліпшення роботи кишечника і антитоксична дія) і цінна кормова рослина. Костриця лучна - важлива кормова культура. Тимофіївка лучна – багаторічна злакова трава. Висівають в суміші з конюшиною, люцерною посівною або бобовими рослинами. Нерідко використовують також для покриття газонів. Тонконіг лучний – багаторічний кормовий злак. Його екстракт використовують як натуральний ексфоліатор, а також для очищення і загоєння ран. Жито багаторічне – коштовна кормова рослина. Швидко відростає навесні після зимівлі і після скошування в літню пору. У дикому стані зустрічається в гірських районах Передкавказзя і Західного Закавказзя. Найбільші алергени з трав'янистих рослин. Їх об'єднує рослинне походження, сезонність (літній період – з початку червня до кінця липня). Найбільш частий прояв алергії на ці рослини – поліноз (пилкова алергія) від лат. «pollen» - пилок. Захворювання проявляється свербіжем в куточках очей, сльозотечею , набряком повік, світлобоязню. Також виникає свербіж і закладеність носа, багаторазове чхання; потім приєднується нападоподібний кашель, першіння в горлі, утруднене дихання. Поліноз може проявлятися у вигляді дерматиту, набряку Квінке, кропивниці. Деякі хворі під час загострення захворювання відчувають слабкість, головний біль, сонливість, швидку стомлюваність. При полінозі не підвищується температура, тривалість загострення залежить від цвітіння алергенів. Погіршення стану частіше виникає на природі, особливо в спекотну суху вітряну погоду через збільшення концентрації пилку в повітрі. Краще стає в похмуру і дощову погоду. Характерна повторюваність проявів симптомів в кожен наступний сезон і в одні й ті ж терміни.

  Підготовка

  Взяття крові потрібно проводити не раніше ніж через 4 години після останнього прийому їжі. Дослідження небажано проводити під час застосування глюкокортикоїдів (слід проконсультуватися з лікарем щодо доцільності скасування препарату). Антигістамінні препарати не впливають на результат.

  Важливо! Не слід проводити дослідження під час застосування біотину. Висока концентрація біотину в зразку може привести до інтерференції (помилкове заниження). Доцільно скасувати прийом біотину за 2 дні до дослідження.

  Показання

  Діагностика алергічних захворювань (бронхіальна астма, полінози, атопічний дерматит, екзема, харчова алергія, лікарська алергія, респіраторні алергози ) в наступних випадках:
  ранній дитячий вік (шкірні проби можна робити тільки дітям старше 5 років);

  • високий ступінь сенсибілізації пацієнта, коли можливий розвиток анафілактичного шоку;
  • безперервно рецидивуючий перебіг захворювання без періодів ремісії ;
  • неможливість скасування антигістамінних препаратів, які можуть вплинути на результати проб пацієнта;
  • полівалентна сенсибілізація, коли немає можливості провести тестування in vivo відразу з усіма передбачуваними алергенами в обмежені строки дослідження ;
  • низька реактивність шкіри, зокрема, у осіб раннього дитячого віку;
  • уртикарний дермографізм;
  • гостра фаза захворювання і, зокрема, ураження шкірних покривів;
  • «псевдопозитивний або псевдонегативний результат при шкірному тестуванні.

  Інтерпретація результатів

  Інтерпретація результатів дослідження містить інформацію для лікаря і не є діагнозом. Інформацію з цього розділу не можна використовувати для самодіагностики і самолікування. Точний діагноз ставить лікар, використовуючи як результати цього обстеження, так і потрібну інформацію з інших джерел: анамнезу, результатів інших обстежень і так далі.

  Одиниці виміру в лабораторії ИНВИТРО: kU / L.

  Коментар до отриманого результату в kU / L містить вказівку на клас, відповідний класифікації шкірних проб і інтерпретацію результату по таблиці відповідностей:

  Концентрація специфічного IgЕ , kU / L

  Клас

  Інтерпретація результату

  < 0,35

  0

  Негативний - НОРМА

  0,35 - 0,69

  I

  Неоднозначний, часто без клінічних проявів

  0,70 - 3,49

  II

  Слабо позитивний

   

   

   

  3,50 - 17,49

  III

  Позитивний, з вираженими клінічними проявами

  17,50 - 52,49

  IV

  52,50 - 99,99

  V

  > 100

  VI


  Референсні значення: < 0,35 kU / L
  (відповідають класу 0, інтерпретація - негативно).

  Підвищення рівня:
  1) алергічні захворювання;
  2) полінози (пилкова алергія)
  3) бонхіальная астма;
  4) респіраторні алергози (риніти, синусити, ларингіти, трахеїти, бронхіти, пневмонії, альвеоліт );
  5) ангіоневротичний набряк Квінке ;
  6) кропивниця;
  7) алергічний кон'юнктивіт

  Артикул: 600
  Цiна: 180 грн.
  Взяття крові із вени:
  + 30 грн.
  Разом: 210 грн.
  Здати аналіз «Суміш алергенів (пилок) трав (IgE, загальна відповідь по суміші GP1): грястиця збірна (G3), вівсяниця лучна (G4), райграс багаторічний (G5), тимофіївка лучна (G6), тонконіг (G8)» ви можете у Дніпрі та інших містах України. Зверніть увагу, що ціна аналізу, вартість процедури взяття біоматеріалу, методи та терміни виконання досліджень в регіональних медичних офісах можуть відрізнятись.
  Вгору