Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Суміш алергенів (пилок) дерев (IgE, загальна відповідь по суміші TP9): вільха (Т2), ліщина (Т4), верба (Т12), береза (Т3), дуб (Т7)

  Описання
  Досліджуваний матеріал Сироватка крові

  Визначення сумарних специфічних IgE до алергенів дерев. Вільха - дерево з сімейства березових. Природний ареал охоплює області холодного і помірного клімату. Цвіте до розгортання листя. Ліщина звичайна (ліщина) – в її горіхах містяться білки, жири, цукор, вітаміни, мікроелементи. Вживають при захворюваннях вен, гіпертрофії передміхурової залози, трофічних виразках гомілки, при захворюванні печінки. Використовують при ревматизмі, анемії, сечокам'яній хворобі, астенії, виснаженні. Верба – кора багата дубильної кислотою, а також містить застосовується в медицині гіркий глюкозид - салицин. Квітки дрібні, зеленуваті, в густих сережках; запилюються бджолами та іншими комахами. Плід - коробочка з гострим носиком. Береза – цвіте ранньою весною до розкриття листя. Плід - маленький конічний горіх з крильцями, легко розповсюджуваний вітром. Дуб – квітки дрібні, зібрані в сережки. Використовуються головним чином для отримання деревини. Багато видів багаті дубильними речовинами, застосовуваними в шкіряній промисловості. Всі ці рослини – сильні алергени. Можливий розвиток перехресної алергії. Час цвітіння з квітня по травень

  Підготовка

  Взяття крові потрібно проводити не раніше ніж через 4 години після останнього прийому їжі. Дослідження небажано проводити під час застосування глюкокортикоїдів (слід проконсультуватися з лікарем щодо доцільності скасування препарату). Антигістамінні препарати не впливають на результат.

  Важливо! Не слід проводити дослідження під час застосування біотину. Висока концентрація біотину в зразку може привести до інтерференції (помилкове заниження). Доцільно скасувати прийом біотину за 2 дні до дослідження

  Показання

  Діагностика алергічних захворювань (бронхіальна астма, полінози, атопічний дерматит, екзема, харчова алергія, лікарська алергія, респіраторні алергози ) в наступних випадках:

  1. ранній дитячий вік (шкірні проби можна робити тільки дітям старше 5 років);
  2. високий ступінь сенсибілізації пацієнта, коли можливий розвиток анафілактичного шоку;
  3. безперервно рецидивуючий перебіг захворювання без періодів ремісії ;
  4. неможливість скасування антигістамінних препаратів, які можуть вплинути на результати проб пацієнта;
  5. полівалентна сенсибілізація, коли немає можливості провести тестування in vivo відразу з усіма передбачуваними алергенами в обмежені строки дослідження ;
  6. низька реактивність шкіри, зокрема, у осіб раннього дитячого віку;
  7. уртикарний дермографізм;
  8. гостра фаза захворювання і, зокрема, ураження шкірних покривів;
  9. «псевдопозитивний або псевдонегативний результат при шкірному тестуванні

  Інтерпретація результатів

  Інтерпретація результатів дослідження містить інформацію для лікаря і не є діагнозом. Інформацію з цього розділу не можна використовувати для самодіагностики і самолікування. Точний діагноз ставить лікар, використовуючи як результати цього обстеження, так і потрібну інформацію з інших джерел: анамнезу, результатів інших обстежень і так далі.

  Одиниці виміру в лабораторії ИНВИТРО: kU / L.

  Коментар до отриманого результату в kU / L містить вказівку на клас, відповідний класифікації шкірних проб і інтерпретацію результату по таблиці відповідностей:

  Концентрація специфічного IgЕ , kU / L

  Клас

  Інтерпретація результату

  < 0,35

  0

  Негативний - НОРМА

  0,35 - 0,69

  I

  Неоднозначний, часто без клінічних проявів

  0,70 - 3,49

  II

  Слабко позитивний

   

   

   

  3,50 - 17,49

  III

  Позитивний, з вираженими клінічними прояв

  17,50 - 52,49

  IV

  52,50 - 99,99

  V

  > 100

  VI


  Референсні значення: < 0,35 kU / L
  (відповідають класу 0, інтерпретація - негативно).

  Підвищення рівня:

  1) алергічні захворювання;
  2) полінози (пилкова алергія)
  3) бонхіальная астма;
  4) респіраторні алергози (риніти, синусити, ларингіти, трахеїти, бронхіти, пневмонії, альвеоліти );
  5) ангіоневротичний набряк Квінке ;
  6) кропивниця;
  7) алергічний кон'юнктивіт.

  Артикул: 603
  Цiна: 180 грн.
  Взяття крові із вени:
  + 30 грн.
  Разом: 210 грн.
  Здати аналіз «Суміш алергенів (пилок) дерев (IgE, загальна відповідь по суміші TP9): вільха (Т2), ліщина (Т4), верба (Т12), береза (Т3), дуб (Т7)» ви можете у Дніпрі та інших містах України. Зверніть увагу, що ціна аналізу, вартість процедури взяття біоматеріалу, методи та терміни виконання досліджень в регіональних медичних офісах можуть відрізнятись.
  Вгору