Вибрати місто: Черкаси

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Черкаси

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78
  Отримати результати аналізів

  Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка

  Описання

  Для правильної оцінки вмісту флори, визначення запального процесу, виявлення найпростіших елементів типу Candida проводиться мікроскопія урогенітального мазка, в ході якої досліджується виділення з цервікального каналу, піхви, уретри.

  Урогенітальний мазок, - мабуть, найпоширеніший метод, який використовується лікарями гінекологами в щоденній практиці. До його переваг відносять: швидкість отримання результату, доступність. Забір матеріалу роблять в ході звичайної процедури вагінального огляду, використовуючи спеціальний медичний інструмент, з трьох ділянок.

  Однак, мікроскопічне дослідження урогенітального мазка не дає можливості виявляти збудників мікоплазмової, хламідійної, вірусної інфекції. Їх діагностика вимагає використання зовсім інших методів для обстеження (таких як метод ПЛР). Також результат загального мазка не дає даних про чутливість встановлених мікроорганізмів до антибіотиків. В даному випадку, необхідні спеціальні посіви, що дають розгорнуті дані про антибіотикограму.

  Після того, як результат дослідження отримано, слідує його розшифровка лікарем. В даному випадку, дається оцінка рівня чистоти піхви. Норма - це наявність невеликої кількості лейкоцитів (15 - 20), клітин епітелію, нормальної флори у вигляді паличок. Інші ж види мікроорганізмів в мазку не мають бути присутні. Якщо буде виявлено наявність патологічних мікробів, це означає, що в піхві відбувається запальний процес і потрібне певне лікування. Наприклад, присутність в мазку диплококів є ознакою гонореї, а якщо виявлено трихомонади, то можна говорити про трихомоніаз. Грибкова ж флора свідчить про досить поширене захворювання - кандидоз (молочниця).

  Підготовка
  Направительный бланк
  Артикул: 445
  Цiна: 140 грн.
  Разом: 140 грн.
  Здати аналіз «Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка» ви можете у Черкасах та інших містах України. Зверніть увагу, що ціна аналізу, вартість процедури взяття біоматеріалу, методи та терміни виконання досліджень в регіональних медичних офісах можуть відрізнятись.
  Вгору