Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Кал

  Матеріал (кал) на кишковий дисбактеріоз збирається до початку лікування антибактеріальними та хіміотерапевтичними препаратами.

  Для дослідження збирають свіжовиділений кал.

  За 3-4 дні до дослідження необхідно скасувати прийом проносних засобів, касторової та вазелінової олії, припинити введення ректальних свічок. Кал, отриманий після клізми, а також після прийому барію (при рентгенівському обстеженні) для дослідження не використовується.

  До збору аналізу слід помочитися в унітаз, потім шляхом природної дефекації зберіть у підкладне судно кал (слідкуйте, аби туди не потрапила сеча). Підкладне судно попередньо обробити будь-яким дезінфікуючим засобом, ретельно промити під проточною водою декілька разів та ополоснути окропом.

  Кал збирається у чистий, одноразовий контейнер із закручуваною кришкою та ложечкою ложечкою (його можна отримати в будь-якому медичному офісі ІНВІТРО) у кількості не більше 1/3 від об’єму контейнера.

  Матеріал доставляється до лабораторії ІНВІТРО протягом 3 годин із моменту збору аналізу. Бажано протягом указаного часу матеріал зберігати в холоді (для цього можна використовувати холодопакет чи обкласти контейнер кубиками льоду, підготовленими заздалегідь).

  На контейнері необхідно вказати ваше прізвище, ініціали, дату народження, дату і час збору матеріалу, запис повинен бути зроблений розбірливим почерком. У бланку направлення обов’язково повинен бути вказаний діагноз і дата початку захворювання, дані про вживання антибіотиків. При взятті матеріалу необхідно дотримуватися правил стерильності.

  По можливості збір матеріалу для дослідження повинен здійснюватися до призначення антибіотиків (якщо неможливо, то лише через 12 годин після скасування препарату).


  Умови, дотримання яких є обов’язковим:

  • не допускається заморожування;
  • не допускається тривале зберігання (більше 5-6 годин);
  • не придатні жодні транспортні середовища, окрім вказаного;
  • не допускається нещільно закритий контейнер;
  • не підлягає дослідженню біоматеріал, зібраний напередодні.
  1- Урогенітальні дослідження.
  Вгору