Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Сеча

  Збір добової сечі для біохімічного аналізу

  Збирається сеча за добу. Перша ранкова порція сечі видаляється. Всі наступні порції сечі, виділені протягом дня, ночі та ранкова порція наступного дня збираються в одну посудину, яка зберігається в холодильнику (+4 - +8) протягом усього часу збирання (це необхідна умова, так як за кімнатної температури суттєво знижується вміст глюкози).

  Після закінчення збору сечі вміст посудини точно виміряти, обов’язково перемішати та негайно відлити до невеликої баночки (не більше 5 мл). Цю баночку принести до медичного офісу ІНВІТРО для дослідження. Всю сечу приносити не треба. На бланку направлення потрібно вказати добовий об’єм сечі (діурез) у мілілітрах, наприклад: «Діурез 1250 мл», напишіть також зріст і вагу пацієнта.

  Збір сечі для виконання посіву сечі (із визначенням чутливості до антибіотиків)

  Придбати в аптеці одноразовий стерильний контейнер із закручуваною кришкою для збору сечі. Для збору сечі обов’язково проводиться гігієнічна процедура. У контейнер збирається «середня» порція сечі. Одразу закрити кришкою контейнер. Доставити контейнер до медичного офісу ІНВІТРО протягом години з моменту збору аналізу. На контейнері необхідно вказати Ваше прізвище, ініціали, дату народження, дату і час збору матеріалу, запис повинен бути зроблений розбірливим почерком.

  Пам’ятайте, что скласти оптимальну програму лабораторного обстеження та оцінити результати аналізів може тільки лікар, що лікує, має можливість спостерігати стан пацієнта та пояснити необхідність призначення тих чи інших аналізів.

  Вгору