Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0 (800) 50-90-90 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0800-50-90-90 (дзвінки на території України безкоштовні).

  Записуйтесь на ПЛР-тестування за допомогою онлайн-анкети, за тел. 0-800-50-90-90, а також за адресою найближчого до вас медичного офісу ІНВІТРО. ПЛР-тестування також доступне за викликом медбригади ІНВІТРО додому (послуга «Служба виїзду на дім») у наступних містах: Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Черкаси, Миргород, Херсон, Кременчук, Кам'янське, Полтава, Біла Церква, Чернігів, Бердичів, Конотоп, Умань, Вінниця.
  ×

  Спермограма

  Правила збору біологічного матеріалу та підготовка до дослідження еякулята (в ІНВІТРО дослідження №599).

  Підготовка до дослідження

  Перед збором матеріалу необхідно утриматись від статевого контакту не менше двох, і не більше семи днів (оптимальний термін утримання 4 дні). Протягом цього часу необхідно відмовитись від прийому лікарських препаратів (за домовленістю з вашим лікарем), алкогольних напоїв, уникати ультразвукового випромінювання і підвищеної температури (відвідування лазні/сауни, підвищена температура на виробництві), гарячковий стан (рекомендується виконувати дослідження не раніше, ніж через 2 тижні після перенесених простудних захворювань). У день, що передує виконанню дослідження, бажано виключити важкі фізичні та психологічні навантаження.

  За одну –дві години перед дослідженням необхідно виключити паління.

  Матеріал для дослідження (еякулят ) збирають шляхом мастурбації в стерильний контейнер.

  Увага! Взяття матеріалу для дослідження «Спермограмма» (тест №599) проводиться тільки в медичному офісі, розташованому за адресою: м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, д.38 в будні з 13:00 до 17:30 за попереднім записом. Записатися можна як за тел.: (056) 378-0-378,
  0-800-50-90-90, так і в даному медичному офісі.

  При проведенні повторних досліджень бажано дотримуватися одного і того ж періоду стриманості.
  Вгору