Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  УЗД

  Шановні пацієнти, нижче представлені рекомендації для підготовки до окремих видів лабораторних досліджень. Дотримання рекомендацій позитивно впливає на точність і достовірність результату.

  Інформація про підготовку до УЗД надана для підвищення діагностичної точності результатів дослідження..

  За правильної підготовки візуалізація тканин стає більш чіткою, а якість методу суттєво підвищується..

  УЗД органів черевної порожнини

  За 2-3 дні до обстеження рекомендується перейти на безшлакову дієту, виключити з раціону продукти, що посилюють газоутворення в кишечнику (сирі овочі, багаті на рослинну клітковину, незбиране молоко, чорний хліб, бобові, газовані напої, а також висококалорійні кондитерські вироби – тістечка, торти).

  Доцільно протягом цього проміжку часу вживати ферментні препарати та ентеросорбенти (наприклад, фестал, мезим-форте, активоване вугілля чи еспумізан по 1 пігулці 3 рази на день), які допоможуть зменшити прояви метеоризму.

  УЗД органів черевної порожнини необхідно проводити натщесерце, якщо дослідження неможливо провести вранці, допускається легкий сніданок.

  Не рекомендується курити до дослідження.
  Якщо ви приймаєте лікарські засоби, попередьте про це лікаря УЗД.
  Не можна проводити дослідження після гастро- і колоноскопії.

   УЗД органів малого тазу


   У медичних офісах ІНВІТРО УЗД органів малого тазу у жінок проводиться двома методами:
   • трансабдомінальним (лише у незайманих). Дослідження даним методом проводиться при повному сечовому міхурі, тому необхідно не мочитися до дослідження протягом 3-4 годин і випити 1 л негазованої рідини за 1 годину до процедури. Напередодні дослідження потрібна очисна клізма.
   • трансвагінальним (у решті випадків).Спеціальної підготовки дослідження не потребує. Необхідно враховувати, що наповнений сечовий міхур у даному випадку заважає проведенню обстеження та потребує випорожнення. Це дослідження застосовується також і для визначення вагітності на ранніх термінах.

   УЗД передміхурової залози


   У медичних офісах ІНВІТРО УЗД передміхурової залози проводиться двома методами:
   • трансабдомінальним. Дослідження проводиться на повний сечовий міхур, тому необхідно не мочитися до дослідження протягом 3-4 годин і випити 1 л негазованої рідини за 1 годину до процедури.
   • трансректально (ТРУЗД) – цей метод повинен бути основним при обстеженні передміхурової залози. Для ТРУЗД наповнення сечового міхура не потрібне. Напередодні дослідження необхідна очисна клізма.

   УЗД сечового міхура

   Дослідження у чоловіків і жінок проводиться на повний сечовий міхур, тому потрібно не мочитися до дослідження протягом 3-4 годин і випити 1 л негазованої рідини за 1 годину до процедури.

   УЗД молочних залоз

   Дослідження молочних залоз бажано проводити у перші 10 днів менструального циклу.

   УЗД щитовидної залози

   Спеціальної підготовки дослідження не потребує.

   УЗД нирок

   Спеціальної підготовки дослідження не потребує.
   Вгору