Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Дисконтна програма

  Шановні пацієнти, в Незалежній лабораторії ІНВІТРО діє дисконтна програма.
  Учасники дисконтної програми — физичні особи, які мають одну із дисконтних карток, користуються знижкою при замовленні всіх видів лабораторних досліджень і придбанні деяких інших послуг Незалежної лабораторії ІНВІТРО. Дисконтні картки є картками на пред’явника.

  Види дисконтних карток

  5%
  «Стандарт»

  Видається безкоштовно в медичних офісах чи на дому при одноразовому придбанні послуг на суму більше 2500 гривень на одну людину.

  10%
  «Срібна»

  Видається безкоштовно в медичних офісах чи на дому при одноразовому придбанні послуг на суму більше 4000 гривень на одну людину.

  Накопичувальна система

  У пацієнтів ІНВІТРО є можливість накопичити потрібну суму для отримання дисконтної картки шляхом зарахування грошей від здачі аналізів. Дисконтна картка видається адміністратором медичного офису в обмін на пред’явлення пацієнтом чеків, які підтверджують оплату послуг із 01.01.2012. На зворотному боці кожного наданого чека проставляється позначка «КАРТКА ВИДАНА», чеки обов’язково повертаються пацієнту. При наданні чеків 2500 гривень 5% картка. картку пацієнт може обміняти 10% за умови придбання загальну 4000 гривень.

  Дисконтні картки дійсні в усіх медичних офисах, які працюють під брендом ІНВІТРО. Знижки по карткам не сумуються. Знижки по карткам не поширюються на спеціальні пропозиції, за винятком профілів. Власниками та пред’явниками дисконтних карток не можуть бути особи, на яких поширюється знижка для персоналу

  Часті запитання

  Чи можу я позичити свою картку родичам, друзям чи знайомим?
  Так, усі дисконтні картки Незалежної лабораторії ІНВІТРО дійсні на пред’явника. Ви можете користуватися нашою карткою всією родиною, а також позичати друзям і знайомим. Незалежна лабораторія ІНВІТРО допомагає вам та вашим близьким піклуватися про своє здоров’я!
  Чи можна відновити втрачену дисконтну картку?
  Втрачені дисконтні картки підлягають відновленню.
  Що робити, якщо в медичному офісі не було дисконтних карток, а я заплатив за послуги ІНВІТРО суму, достатню для її отримання?
  Вам слід зберігати чек із указаною сумою та пред’явити його в будь-якому іншому офісі, що працює під брендом ІНВІТРО, або надати чек у цьому ж медичному офісі через кілька днів. Детальну інформацію ви завжди можете отримати у персоналу медичних офісів і за телефоном довідкової служби ІНВІТРО 0-800-302-200 (безкоштовно на території України).
  На які послуги поширюється дія дисконтних карток?
  Знижки за дисконтними картками поширюються лише на лабораторні послуги та оплату процедури взяття біоматеріалу, на послуги ВДД (Служби виїзду до дому). На інші додаткові послуги чи дослідження, які не є лабораторними, знижки за дисконтними картками не поширюються.
  Вгору