Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  Як правильно обрати зовнішню лабораторію ІНВIТРО Україна

  Сьогодні ринок лабораторної діагностики пропонує досить широкий вибір зовнішніх виконавців. Складність рішення полягає в тому, що, на перший погляд, усі пропозиції схожі, так як базуються на 3-х «китах» — якість, сервіс, ціна. При цьому жодна лабораторія не може запропонувати вам кращі умови одразу за трьома параметрами. Точніше сказати, запропонувати може, а забезпечити — ні.

  Пояснити це просто — кожна лабораторія обирає свій власний шлях завоювання клієнтів. Найлегший і найбільш популярний — це низька ціна. Під гаслом «дешеві аналізи – це вигідно» сьогодні проходить досить багато переговорів, які, на жаль для пацієнтів, іноді закінчуються підписанням договору.

  Для будь-якого медичного закладу зовнішня лабораторія — це партнер, який несе відповідальність за здоров’я його пацієнтів! Пам’ятаючи про це, необхідно усвідомлювати, за рахунок чого зовнішній виконавець має можливість встановлювати низькі ціни. Висока якість лабораторних досліджень сьогодні коштує дорого.

  Для оцінки істинного рівня якості лабораторії, важливо знати основні складові її роботи.

  • На яких реагентах виконуються лабораторні дослідження? Важливо, щоб лабораторія працювала лише з тест-системами провідних світових виробників, не застосовувала сурогатних реагентів і незареєстрованих в Україні методів досліджень!
  • Які спеціалісти працюють у лабораторії:: де і як часто вони проходять переатестацію, які мають дипломи?
  • Яка увага приділяється контролю якості? Чи є міжнародні сертифікати і який термін дії вони мають?
  • На якому обладнанні виконуються лабораторні дослідження? Технологічність лабораторії — одна з основних гарантій точності та достовірності результатів!

  Сьогодні для сучасної високопродуктивної лабораторії є обов’язковим використання «закритих» аналітичних систем для забезпечення високої якості (достовірності та відтворюваності) лабораторних досліджень.

  Звісно, необхідною умовою є ведення внутрішньолабораторного контролю якості та регулярна участь у системах зовнішньої оцінки якості. Але! Контроль якості не створює «якості». Якість створює вибір використовуваного обладнання та професіоналізм персоналу. 

  • Як здійснюється доставка? Скільки у кур’єрів режимів транспортування біологічного матеріалу? «Золотим стандартом» є наявність 3-х режимів: +35, +2, +8 і -20. Лише в такому випадку лабораторія може гарантувати цілість матеріалу протягом усього часу доставки.
  • Як виглядає бланк відповіді? Чи відповідає він вимогам вашого медичного закладу?
  • Які преаналітичні вимоги висуваються до виконання лабораторних досліджень? Чи надає лабораторія центрифуги? Чи вимагає чіткого дотримання всіх правил взяття та зберігання біологічного матеріалу?

  Деякі преаналітичні фактори (використовуваний антикоагулянт і співвідношення об’єму антикоагулянту та біоматеріалу, властивості проби (гемоліз, хільоз, згустки крові), тривалість зберігання біологічного матеріалу тощо) можуть чинити виражений вплив на результати лабораторних досліджень.

  • Наскільки відповідально лабораторія підходить до навчання медичного персоналу? 

  Які пропонуються додаткові сервісні рішення, що полегшують роботу з зовнішньою лабораторією?

  • Віддалений доступ через Інтернет для отримання результатів лабораторних досліджень.
  • Штрих-кодування бланків і пробірок на місці у замовника.
  • Інформаційна та рекламна підтримка.

  Правильним рішенням буде відвідування лабораторії перед підписанням договору. Дуже важливо на власні очі побачити, як протікає лабораторний процес, як відрегульовані всі бізнес-процеси. Відкритість лабораторії – ознака того, що вона готова підтвердити свої обіцянки!!

  Аби прийняти остаточне рішення про вибір лабораторії, варто подивитися, з якими медичними закладами вона працює та як довго. Багаторічний досвід співробітництва з провідними лікувально-профілактичними закладами, рекомендації спеціалістів – це додаткова гарантія надійності майбутнього партнера. Якщо лабораторія відкрито може оголосити імена своїх клієнтів, це свідчить про те, що вона не боїться конкурентів і впевнена в тому, що відгуки про її роботу носитимуть позитивний характер.

  Вгору