Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів
  Зверніть увагу!
  Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на зміни в графіках роботи медичних офісів та обмеження щодо прийому біоматеріалу на період карантину. Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-302-200 (дзвінки на території України безкоштовні).

  Записуйтесь на ПЛР-тестування за допомогою онлайн-анкети, за тел. 0-800-302-200, а також за адресою найближчого до вас медичного офісу ІНВІТРО. ПЛР-тестування також доступне за викликом медбригади ІНВІТРО додому (послуга «Служба виїзду на дім») у наступних містах: Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Черкаси, Миргород, Херсон, Кременчук, Кам'янське, Полтава, Біла Церква, Чернігів, Бердичів, Конотоп, Умань, Вінниця.
  ×

  ЕКГ в мiстi Дніпрі

  ЕКГ з розшифровкою
  140 грн.
  Електрокардіограма (EКГ) — метод дослідження серця, за допомогою запису на папір електричних коливань від серцевого м'яза під час його звичайної роботи.

  Електрокардіограма є доступним, простим у виконанні, швидким і безпечним методом, який входить в стандарти обстеження хворих з підозрою на серцеву патологію. 

  Для проведення ЕКГ не потрібна спеціальна підготовка. У положенні лежачи на руки, ноги і поверхню грудей пацієнта розміщують спеціальні електроди у вигляді затискачів або присосок. Шкіру попередньо обробляють гелем. Маніпуляція абсолютно безболісна. Від обстежуваного потребується нерухомо полежати протягом 1-2 хвилин. Результатом дослідження є паперова стрічка, на якій викреслюється крива – запис електрофізіологічної активності серця.
  Ви можете зробити ЕКГ за доступною ціною у Дніпрі в ІНВІТРО. Зверніть увагу, що вартість проведення досліджень в регіональних медичних офісах відрізняється.
  Вгору