Вибрати місто: Дніпро

  Ваше місто: Ви перебуваєте в місті: Дніпро

  Вибрати інше
  Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
  РУС
  0-800-302-200 Безкоштовно на території України 0 (67) 678-03-78 Безкоштовно на території України
  Отримати результати аналізів

  ЕКГ в мiстi Дніпрі

  ЕКГ з розшифровкою
  140 грн.
  Електрокардіограма (EКГ) — метод дослідження серця, за допомогою запису на папір електричних коливань від серцевого м'яза під час його звичайної роботи.

  Електрокардіограма є доступним, простим у виконанні, швидким і безпечним методом, який входить в стандарти обстеження хворих з підозрою на серцеву патологію. 

  Для проведення ЕКГ не потрібна спеціальна підготовка. У положенні лежачи на руки, ноги і поверхню грудей пацієнта розміщують спеціальні електроди у вигляді затискачів або присосок. Шкіру попередньо обробляють гелем. Маніпуляція абсолютно безболісна. Від обстежуваного потребується нерухомо полежати протягом 1-2 хвилин. Результатом дослідження є паперова стрічка, на якій викреслюється крива – запис електрофізіологічної активності серця.

  Запишіться на прийом до кардіолога в ІНВІТРО за адресою м Дніпро, пр. А. Поля, 1/9 через оператора колл-центру 0-800-50-90-90 або в найближчому медичному офісі ІНВІТРО
  Ви можете зробити ЕКГ за доступною ціною у Дніпрі в ІНВІТРО. Зверніть увагу, що вартість проведення досліджень в регіональних медичних офісах відрізняється.
  Вгору